Josef Macků

Programátor,

projektový manager

Jiří Fligl

Designer,

marketingový specialista

Ondřej Vitula

Programátor,

kodér

Patrik Daniel

Kodér,

designer

Napište nám
Amnion TEAM 

Naším cílem je přivést na místní trh ty nejmodernější technologie tvorby webových stránek a webaplikací od "jednostránkových" aplikací (SPAs) vytvořených v Reactu až po komplexní backednová APIs. Věříme ve zdejší podnikatele, kterým chceme ulehčit cestu za svým životním cílem a k úspěchu jejich projektu. Sami jsme podnikatelské duše a sledovat vzestup projektu, jehož můžeme být součástí, je pro nás ohromný pocit.

V blízké budoucnosti přidáváme do repertoáru našich dovedností i tvorbu mobilních aplikací, PWAs (Progressive Web Apps) a mnoho dalšího, čeho se sami už nemůžeme dočkat 😃.

TECHNOLOGIE

Node.js icon

Pro všechny větší projekty využíváme Node.js. Jedná se o prominentí backendovou technologii moderního web-developingu, poskytující volnost a flexibilitu při tvorbě server-side části aplikace.

React icon

Součástí MERN stacku, tedy kombinace technologií MongoDB, Express, React a Node.js, je již zmíněný React - frontendová knihovna ulehčující tvorbu komponentů a interaktivního UI. S jeho pomocí tvoříme SPAs (Single Page Applications) poskytující nejlepší monžou user experience.

PHP icon

Nejmenší prezentační weby si bohatě vystačí se zažitou PHP technologií, na níž funguje asi 80% veškerých webových stránek. Podobně jako Node.js se jedná o na serveru běžící kód, s nímž lze jednoduše zabezpečit citlivá data v MySQL databázi a “servírovat” potřebné údaje návštěvníkům webu.